NOTA PRAWNA

Serwis ten ma charakter informacyjno-edukacyjny i ma na celu odkrywanie losów członków rodzin w nim opisanych. Żadna część tego serwisu nie może być kopiowana ani publikowana bez pisemnej zgody autorów. Jakiekolwiek drukowanie, kopiowanie i inne rodzaje wykorzystania mogą odbywać się jedynie i wyłącznie do użytku prywatnego.

Autorzy informacji zawartych w serwisie, nie ponoszą odpowiedzialności za błędy, ani żadnych konsekwencji wynikających z zastosowania informacji zawartych w serwisie.

Autorzy serwisu nie są również odpowiedzialni za szkody spowodowane przez jakąkolwiek wadę wykonania stron, błąd, pominięcie lub opóźnienie transmisji danych, wirus komputerowy lub awarię linii albo systemu. Takie ograniczenie odpowiedzialności skuteczne jest również w przypadku, gdy autorzy serwisu zostali poinformowani o możliwości powstania szkody.

Autorzy serwisu nie ponoszą również odpowiedzialności za zawartość innych stron internetowych, a w szczególności tych stron dzięki, którym uzyskali Państwo dostęp do niniejszej strony internetowej, jak i tych, do których możecie Państwo uzyskać dostęp dzięki niniejszej stronie internetowej. Nie ponosimy odpowiedzialności za żadną z ww. stron jak również za odesłania (linki), które zawarte są na ww. stronach.

Autorzy serwisu informują, że rejestr osób zmarłych jest jawny i dane osobowe w nim zawarte nie podlegają przepisom ustawy o ochronie danych osobowych.